Tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

 

Oferujemy tworzenie stron internetowych opartych o system CMS, który posiada szeroką funkcjonalność umożliwiającą tworzenie i edycję zarówno prostych stron internetowych, jak i rozbudowanych serwisów www zawierających duże galerie internetowe i katalogi produktów/usług. System CMS pozwala na samodzielną edycję treści.

Zwracamy uwagę na pozycjonowanie serwisów tworzonych przez nas, dlatego są one wykonane zgodnie z normami tworzenia stron W3C (The World Wide Web Consortium). Strona jest przyjazna dla wyszukiwarek. Wybierając stronę u nas możesz być pewny, że będzie dostosowana do potrzeb pozycjonowania.

Tworzenie stron internetowych wykonujemy zarówno dla osób prywatnych jak i firm dodatkowo przy projektowaniu www nie ma znaczenia odległość bo kontakt z naszym biurem oraz cały proces tworzenia strony internetowej odbywa się za pośrednictwem kontaktu e-mail.

PO CO W OGÓLE JEST POTRZEBNA STRONA INTERNETOWA?

  • strona internetowa służy do budowania naszej marki. Choć to trudne zadanie, ze względu na możliwe korzyści, warto się nad nim skupić. Użyteczna okazuje się prosta, wpadająca w ucho i w oko nazwa domeny, a także identyfikacja wizualna witryny. Doskonale sprawdzają się wyszukane znaki graficzne;
  • intuicyjna nawigacja. Dobrze nawigowane witryny są jak sklepy, supermarkety – zaprojektowane według dość stałego schematu dają szansę obejrzenia całego asortymentu lub błyskawicznego znalezienia wybranej i konkretnej rzeczy; Odwiedzając często taki sklep znamy lokalizację tego czego szukamy, podobnie jest ze stronami internetowymi. Znając je, lepiej i szybciej możemy znaleźć to czego pragniemy.
  • tworzenie stron internetowych to nieustanna aktualizacja treści. To co tworzy tożsamość firmy i wpływa na jej identyfikację w Internecie, powinno być względnie stałe. Pozostałe jednak elementy dobrze jest zmieniać. Kreacja wizerunku w internecie to proces. Dobrze mu zrobi, jeśli z jednej strony uda się wykorzystać ludzką skłonność do przyzwyczajeń, a z drugiej zaś pragnienie nowych treści i rozrywki. Ideałem będzie częste zaskakiwanie internauty poprzez dodawanie nowych treści i jednocześnie prezentowanie czegoś co znane i zrozumiałe.
  • strony internetowe są dla ich użytkowników, a nie odwrotnie. Im lepiej poznamy „naszych” internautów, tym lepiej dopasujemy stronę do potrzeb rynku, co z kolei przełoży się na nasz zysk. Pamiętajmy, strony tworzymy dla klientów aby zaprezentować im ofertę oraz zaprezentować firmę.

WSPARCIE SPECJALISTY NA KAŻDYM KROKU PROJEKTU

Rozumiemy, że nie musisz się znać na naszej pracy, ani na technologiach jakie stosujemy. W razie potrzeby służymy pomocą, aby wyjaśnić krok po kroku wykonanie strony oraz wyjaśnimy obsługę panelu administracyjnego. Współpracując z nami otrzymujesz bezpośredni kontakt do specjalisty, który będzie Cię wspierał na każdym etapie realizacji, wyjaśniając, informując i reagując w razie potrzeby.