Proste strony na start

Responsywny kod strony

Strona na początku nie musi być skomplikowana, może rozwijać się z czasem. Dobrze przygotować odpowiedni start, dlatego też dobrym wyborem są strony oparte o CMS ( system zarządzania treścią )

Posiadając profesjonalnie przygotowaną stronę internetową, każda firma będzie mogła prowadzić obsługę klienta na najwyższym poziomie. Oprócz tego klient zawsze będzie poinformowany o bieżących promocjach i osiągnięciach firmy, którymi można się swobodnie dzielić. Strona internetowa to również sposób na zminimalizowanie kosztów prowadzenia firmy.

Responsywny kod strony

Minęły czasy, kiedy strony internetowe oglądało się tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach. Ilość urządzeń mobilnych, tabletów i smartfonów jest coraz większa.

Nowy raport na temat stanu rynku cyfrowego, mobile i social mediów ze stycznia 2018 roku ujawnia, że obecnie strony internetowe są przeglądane głównie na smartfonach (52%), następne są komputery (43%), które odnotowały 3-proc. spadek.

Mobile i social media na świecie w 2018 r.

  • Ponad dwie trzecie światowej populacji ma obecnie telefon komórkowy, a większość osób korzysta ze smartfona.
  • Liczba unikalnych użytkowników mobilnych na całym świecie wzrosła o ponad 4 proc. w ujęciu rok do roku.
  • Smartfony są preferowanym wyborem na świecie, jeśli chodzi o korzystanie z Internetu, co stanowi większą część ruchu internetowego niż wszystkie inne urządzenia połączone razem.

Zalety responsywnej strony:

  • jesteś na czasie – póki co, na polskim rynku mało jest stron responsywnych. Jeśli na taką się zdecydujesz, jest duża szansa, że mocno wyprzedzisz swoją konkurencję, zwłaszcza, że Google wyżej stawia w wynikach wyszukiwania strony dostosowane do urządzeń mobilnych.
  • ułatwione oglądanie – klienci, którzy do przeglądania stron używają smartfonów, czy tabletów uciekną z Twojej strony zmęczeni wpatrywaniem się w maleńkie literki, oraz możliwości wybrania jakiejkolwiek podstrony.
  • większa liczba odwiedzin – jeśli Twoja strona jest responsywna, klient może na nią zajrzeć w każdej chwili – np. korzystając z telefonu komórkowego stojąc w korku lub z tabletu w czasie podróży pociągiem
  • oszczędność pieniędzy dla Ciebie – nie musisz inwestować dodatkowo w kosztowną wersje mobilną ani w specjalne aplikacje, łatwiejsza jest również reklama strony w internecie.

Pomożemy Ci przenieść stronę na wersję responsywną.  Responsive Web Design – (RWD) to technika projektowania stron internetowych w taki sposób, aby ich wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia na którym są wyświetlane.

W naszej ofercie proste strony na start, reklama, tworzenie stron internetowych według najnowszych trendów na rynku.